Je Namibië-reis begint in Windhoek. Na aankomst op het vliegveld word je opgehaald door de autoverhuurder en naar het depot gebracht voor de overdracht van de 4x4.

Na de instructie heb je tijd om rustig aan de auto te wennen en boodschappen te doen voor de komende dagen. Later op de route kom je nog kleinere supermarkten tegen, maar Windhoek is de plek om de basisvoorraad in te slaan.

Je verblijft bij Arebbusch Travel Lodge.

Als de boodschappen al geregeld zijn, kun je vroeg vertrekken richting Sesriem en de Namibwoestijn.

De route loopt via Solitaire, bekend van het boek van Ton van der Lee. Aan het begin van de middag kun je aankomen bij Sesriem Campsite.

Bij het eerste licht rijd je richting Sossusvlei en Deadvlei. De rode en oranje duinen krijgen lange schaduwen zodra de zon boven de woestijn uitkomt.

De rit heen en terug naar de duinen is ongeveer 120 kilometer. Daarna rijd je nog circa 110 kilometer vanaf Sesriem richting de voet van de Spreetshoogtepas.

Je verblijft bij Camp Gecko.

Na de dagen bij Sesriem gaat de route richting de Atlantische Oceaan.

Je rijdt door de Kuiseb Canyon en over de uitgestrekte gravelvlaktes van de Namibwoestijn. In het begin van de middag bereik je Swakopmund.

Je verblijft bij Desert Breeze. In de avond kun je in een van de restaurants in Swakopmund eten.

Na het ontbijt heb je nog tijd om Swakopmund te bekijken of boodschappen te doen.

Daarna rijd je naar Spitzkoppe, waar de puntige rotsformaties boven de vlakte uitsteken.

Je verblijft bij Spitzkoppe Restcamp.

Vandaag rijd je dieper Damaraland in. De route brengt je naar het community-based Ugab Rhino Camp.

Onderweg bepalen open vergezichten het landschap. Rond het kamp komen soms woestijnolifanten langs.

Je kunt onderweg ook Cape Cross bezoeken voor de zeehondenkolonie. Dat betekent een extra omweg van ongeveer 80 kilometer.

Vandaag komt de 4x4 nadrukkelijker in beeld. De route naar Twyfelfontein loopt over avontuurlijke tracks waar low gear en de meegeleverde GPS van pas komen.

De afstand is beperkt, maar de snelheid ligt laag. Trek daarom de hele dag uit voor deze rit door Damaraland.

Onderweg kun je struisvogels, oryx en verschillende antilopen tegenkomen. Ook de zwarte neushoorn leeft in dit gebied, al laat die zich minder makkelijk zien.

Je verblijft bij Mowani Camp.

Vanaf Twyfelfontein rijd je naar Etosha National Park.

Je blijft drie nachten in het park en overnacht steeds in een ander restcamp. Onderweg en rond de drinkplaatsen kun je onder meer olifanten, neushoorns en leeuwen tegenkomen.

De verlichte drinkplaats bij Okaukuejo ligt op loopafstand van het camp. Je verblijft bij Okaukuejo Restcamp.

De tweede dag in Etosha kun je beginnen met een vroege game drive rond Okaukuejo.

Je kunt daarna terugkeren naar het camp voor brunch en vervolgens inpakken, of direct richting Halali rijden.

Bij Halali ligt opnieuw een verlichte drinkplaats. Hier worden onder meer hyena’s, leeuwen en luipaarden gezien.

Je verblijft bij Halali Restcamp.

De derde dag in Etosha wordt opnieuw een game drive, ditmaal richting Namutoni.

Je kunt eerst nog een lus rond Halali rijden of direct het kamp opbreken en verder oostwaarts rijden.

Je verblijft bij Namutoni Restcamp.

Je verlaat Etosha en rijdt richting Waterberg Plateau.

Onderweg kun je stoppen bij de Hoba Meteoriet. Daarna gaat de route verder naar het plateau, een ecologisch divers gebied met verschillende wandelmogelijkheden.

De zwarte neushoorn is hier in 1989 opnieuw geïntroduceerd. Een guided hike met lokale rangers is een van de mogelijke activiteiten.

Je verblijft bij Waterberg Plateau Campsite.

Je blijft nog een nacht bij Waterberg Plateau Campsite.

De hele dag is vrij voor Waterberg Plateau National Park. Je kunt wandelen of rustig bij het camp blijven.

Vandaag is de reisdag relatief kort.

Vanaf Waterberg rijd je verder richting Windhoek, met Okonjima Nature Reserve als laatste stop van de rondreis.

Je kunt zelf met de 4x4 rondrijden of deelnemen aan een georganiseerde game drive.

Je verblijft bij Omboroko Campsite.

De laatste dag rijd je terug naar Windhoek en lever je de 4x4 in bij het depot.

Daarna word je met een shuttle naar het vliegveld gebracht.

De terugrit naar Windhoek duurt ongeveer drie uur. Vlieg je vroeg in de middag, dan raden we aan om een extra nacht in Windhoek toe te voegen.

Namibië

Namibië Self Drive 14 Dagen - Lodge only

14
dagen
vanaf
1240
p.p.

Windhoek is het begin- en eindpunt van deze 14-daagse self-drive Namibië. Tussen die twee momenten liggen de duinen van Sossusvlei, de Atlantische kust bij Swakopmund, Spitzkoppe, Damaraland, drie nachten in Etosha en het Waterberg Plateau. Otjiwa is de laatste stop voor de terugrit naar Windhoek.

Niet helemaal wat je zoekt? Deze reis is volledig aanpasbaar.

Toch langer genieten van wildlife, een extra stop of een andere route? Wij helpen je.

De eerste dagen gaan zuidwaarts naar Sesriem en Sossusvlei. Daarna draait de route naar de Atlantische kust. Swakopmund is het tussenpunt voordat de weg weer landinwaarts loopt via Spitzkoppe en Damaraland.

In Etosha verblijf je drie nachten in drie verschillende lodges. Daarna volgen Waterberg Plateau en Okonjima. Zo wisselt de route lange gravelwegen af met safaridagen, wandelmogelijkheden en rust in de lodge.

‍

14
dagen totaal
13
nachten lodge/B&B
14
dagen 4x4 autohuur
Reistempo:
Gemiddeld
1
-
5
personen per auto
Vanaf
1240
p.p.
Deze reis is volledig naar wens aan te passen.

Een dag langer kan het verschil maken.

Alle selfdrive reizen zijn aan te passen aan persoonlijke wensen. Je kunt ergens langer blijven, een bestemming toevoegen of de route inkorten. Vlieg je op dag 14 vroeg in de middag, dan adviseren we een extra nacht in Windhoek vanwege de terugrit van ongeveer drie uur.

Een reis vol onvergetelijke stops.

Onderweg verandert het landschap steeds opnieuw. Van lange rijdagen door open natuur tot plekken waar je de 4x4 laat staan en de tijd even vergeet. Hieronder zie je hoe de reis van dag tot dag verloopt.

Deze reis is een vertrekpunt, niet een eindpunt.

Dag of locatie aanpassen

Meer tijd op één plek, een rustdag toevoegen of een hoogtepunt verplaatsen. Wij passen het dagschema aan op jouw tempo.

Andere auto kiezen

Van een standaard Hilux tot een ruimere Land Cruiser of een volledig uitgeruste bushcamper, we combineren elke reis met de auto die het beste bij jou past.

Extra land toevoegen

Namibië combineren met Botswana, of een stop bij de Victoria Falls toevoegen, we kennen de routes en de grensprocedures en bouwen de combinatie voor je uit.

Volledig voorbereid,
geen verrassingen.

Een selfdrive reis vraagt om duidelijkheid. Daarom zijn we zo transparant mogelijk over wat we regelen en wat je zelf meeneemt. Alles wat je nodig hebt voor een onbezorgde reis staat aan boord, de rest is voor jou om naar eigen smaak in te vullen.

  • Toyota Hilux 4x4 of gelijkwaardig 
  • Alle overnachtingen tijdens de reis uit de offerte
  • Twee bestuurders
  • GPS met Tracks4Africa-software
  • Duidelijke landkaart van Namibië
  • Advies door ervaren self drive specialisten
  • Airport transfers
  • Support
  • Internationale vluchten
  • Entreegelden
  • Brandstof
  • Maaltijden en dranken
  •  Upgrade naar Toyota Land Cruiser 
  • Verzekering voor de afkoop van het eigen risico

Niet helemaal wat je zoekt?

Elke voorbeeldreis is een vertrekpunt, geen eindpunt. Je kunt een bestaande reis aanpassen of samen met ons je eigen reis samenstellen. Wij denken mee over de route, 4x4, overnachtingen en voorbereiding, zodat alles past bij hoe jij wilt reizen.