Panorama View Chalets

De Graskop-kloof ligt onder je. Daaromheen bergen, graslanden, bossen, watervallen en rivieren. Hier verblijf je in een zelfstandig chalet op de helling van Mpumalanga.

Zuid-Afrika
Eigen keuken en eetkamer
Uitzicht op de Graskop-kloof

Ontdek alles over deze accommodatie

Panorama View Chalet ligt op de helling van Mpumalanga bij Graskop. Vanuit de accommodatie kijk je uit over de Graskop-kloof en het Laagveld.

Er zijn 24 zelfstandige chalets voor twee tot zes personen. De chalets hebben één, twee of drie slaapkamers en één of twee badkamers.

Elk chalet heeft daarnaast een open keuken en eetkamer. Zo heb je tijdens je verblijf een eigen plek om te koken, eten en de dag rustig af te sluiten.

Onze belangrijkste faciliteiten.

  • Eén, twee of drie slaapkamers
  • Eén of twee badkamers
  • Open keuken en eetkamer
  • Zwembad
  • Art gallery
  • Kiosk
  • Wasserette
  • Koffiebar

Pakketreizen uit de regio

Zuid-Afrika
Mozambique
eSwatini
Zuid-Afrika, eSwatini en Mozambique Beach & Safari
22
dagen
vanaf
1620
1620
p.p.
Deze self drive reis door drie landen combineert kamperen met vaste accommodaties. Onderweg kun je wandelen, game drives maken, duiken en snorkelen. Je rijdt van Johannesburg naar Kruger National Park en vervolgens door naar Mozambique. Via eSwatini keer je terug naar Johannesburg.
Zuid-Afrika
West-Kaap en Namaqualand hiking & 4x4
14
dagen
vanaf
1250
1250
p.p.
Stellenbosch geeft de eerste dagen ruimte voor lange wandelingen, wijnboerderijen en eventueel Kaapstad of Kaap de Goede Hoop. In de Cederberg wordt wandelen het hoofdbestanddeel. Daarna volgt Tankwa Karoo, waar de stilte groter wordt en de voorzieningen juist minder. Aan de kust verandert het landschap opnieuw. Namaqua National Park brengt je naar afgelegen stranden en de Caracal 4x4 Trail. Rocherpan en Cape Columbine sluiten de route af.
Zuid-Afrika
Garden Route en Baviaanskloof Hiking & 4x4
14
dagen
vanaf
1350
1350
p.p.
Addo geeft de reis een rustige safaristart. Daarna verandert het asfalt in een route waarvoor een 4x4 nodig is. In de Baviaanskloof gaat het tempo omlaag en ligt de nadruk op de weg, het landschap en de wandelingen onderweg. Aan de andere kant wacht de kust. Storms River Mouth, Harkerville en Wilderness brengen zee, bos en rivier samen. Via George en Swellendam eindigt de route in Stellenbosch en Kaapstad.