Addo Rest Camp

Na een game drive staat je 4x4 vlak bij de receptie en het zwembad. Addo Elephant Main Restcamp is het hoofdkamp van het park en heeft alles dichtbij voor een praktische overnachting.

Zuid-Afrika
Stroom bij iedere kampeerplaats
Gedeelde keuken en toiletblokken

Ontdek alles over deze accommodatie

Addo Elephant Main Restcamp is het grootste restcamp in Addo Elephant National Park. De kampeerplaatsen liggen vlak bij de receptie en iedere plek heeft een eigen stroomvoorziening.

Als kampeerder maak je gebruik van de gemeenschappelijke keuken en toiletblokken. In het restcamp zijn ook een restaurant, bar, kleine supermarkt en curio-winkel.

Na een game drive kun je afkoelen in het zwembad.

Onze belangrijkste faciliteiten.

  • Stroomvoorziening
  • Gemeenschappelijke keuken
  • Toiletblokken
  • Restaurant
  • Wifi in het restaurant
  • Bar
  • Kleine supermarkt
  • Curio-winkel
  • Zwembad

Pakketreizen uit de regio

Zuid-Afrika
Mozambique
eSwatini
Zuid-Afrika, eSwatini en Mozambique Beach & Safari
22
dagen
vanaf
1620
1620
p.p.
Deze self drive reis door drie landen combineert kamperen met vaste accommodaties. Onderweg kun je wandelen, game drives maken, duiken en snorkelen. Je rijdt van Johannesburg naar Kruger National Park en vervolgens door naar Mozambique. Via eSwatini keer je terug naar Johannesburg.
Zuid-Afrika
West-Kaap en Namaqualand hiking & 4x4
14
dagen
vanaf
1250
1250
p.p.
Stellenbosch geeft de eerste dagen ruimte voor lange wandelingen, wijnboerderijen en eventueel Kaapstad of Kaap de Goede Hoop. In de Cederberg wordt wandelen het hoofdbestanddeel. Daarna volgt Tankwa Karoo, waar de stilte groter wordt en de voorzieningen juist minder. Aan de kust verandert het landschap opnieuw. Namaqua National Park brengt je naar afgelegen stranden en de Caracal 4x4 Trail. Rocherpan en Cape Columbine sluiten de route af.
Zuid-Afrika
Garden Route en Baviaanskloof Hiking & 4x4
14
dagen
vanaf
1350
1350
p.p.
Addo geeft de reis een rustige safaristart. Daarna verandert het asfalt in een route waarvoor een 4x4 nodig is. In de Baviaanskloof gaat het tempo omlaag en ligt de nadruk op de weg, het landschap en de wandelingen onderweg. Aan de andere kant wacht de kust. Storms River Mouth, Harkerville en Wilderness brengen zee, bos en rivier samen. Via George en Swellendam eindigt de route in Stellenbosch en Kaapstad.